Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 14:52:14

Шахраї під виглядом податківців орудують на Корюківщині

26.03.2025   10:58Агенцiя

На території Корюківського району Чернігівської області активізувалися шахраї, які здійснюють телефонні дзвінки представникам суб’єктів господарювання від імені, нібито, керівництва Корюківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Чернігівській області, з проханням перетелефонувати, в тому числі, на номери мобільних телефонів +380968938105, +380972469979.

В подальшому зловмисники вимагають перерахувати грошові кошти за «лояльне ставлення працівників податкової служби під час проведення перевірок та для зборів на потреби ЗСУ».

Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути максимально пильними та не піддаватися на подібні провокації шахраїв!

Такі дії зловмисників є протизаконними та направлені виключно на заволодіння грошовими коштами платників податків. Відповідальність за такі діяння передбачена Кримінальним кодексом України.
Вкотре наголошуємо, що посадові особи Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державних податкових інспекцій області не вчиняють подібних дій та спілкуються з представниками бізнесу лише в межах законодавства.

У разі надходження дзвінків або повідомлень від імені посадових осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державних податкових інспекцій області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог, рекомендуємо звертатися до працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Чернігівській області шляхом прибуття на особистий прийом за адресою: м. Чернігів,          вул. Реміснича, 11, каб. 301, керівник підрозділу -  Малиш Володимир Володимирович або за номером телефону:   (0462) 668-522, або шляхом надсилання повідомлень на електронну скриньку ch.spzk@tax.gov.ua

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини