Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 листопада, 01:51:59

Вибухотехніки знешкодили бойову частину ворожого ударного безпілотника, яка застрягла на дереві та не здетонувала

25.03.2025   13:15Агенцiя

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини успішно знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, збитого Силами оборони України у Ніжинському районі.

 Бойова частина безпілотника застрягла на дереві, тож вибухотехніки у безпечний спосіб вилучили її, а потім транспортували для подальшого знищення.

– Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканців одного з сіл Ніжинського району про те, що на дереві виявили бойову частину ворожого безпілотника, а поряд на землі – його уламки, – розповідає начальник вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини Володимир Сіренко. – На місце події прибули наші вибухотехніки. За допомогою місцевих мешканців, які надали сільгосптехніку, поліцейські піднялися на рівень бойової частини та просто на дереві знешкодили її. Потім спустили цю частину на землю і транспортували для подальшого підриву в безпечному місці.

Поліція нагадує громадянам про необхідність бути надзвичайно обережними при виявленні будь-яких боєприпасів чи підозрілих предметів. Категорично забороняється торкатися предмета та пересувати його! Також пильно слідкуйте за тим, аби цієї заборони дотримувалися діти.

У випадку виявлення снарядів, мін, гранат, частин безпілотників, ракет чи їх елементів, а також будь-яких інших вибухонебезпечних предметів, негайно повідомте поліцію за телефоном 102, військових, ДСНС або органи місцевої влади.

Пам’ятайте: самостійні спроби огляду чи переміщення таких об'єктів можуть бути смертельно небезпечними!

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини