Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 12:25:51

Наші грантери: найкраще для найдорожчих продає в своїй крамниці дружина військового

25.03.2025   13:00Агенцiя

Де купити дитяче взуття, як вибрати? Чи правда, що «неправильне» взуття шкідливе для здоров’я? А головне – як зробити так, щоб і покупка порадувала, і сімейний бюджет не постраждав?

Відповіді на ці питання знає наша грантерка Тетяна Дубравська і вона допоможе знайти оптимальний варіант. Її крамниця – місце, де можна придбати якісне дитяче взуття за доступними цінами від різних брендів та виробників, які зарекомендували себе на ринку. Наприклад, «Берегиня», «Waldi», «Clibee», «Apawwa», «American club» тощо.
За словами господині, її магазин створений з любов’ю до найдорожчого у нашому житті – діточок. Сама Тетяна – мама школярика і дошкільнятки, тому з власного досвіду знає, як нелегко вибрати дитині не дороге, але надійне і практичне взуття. Асортимент її товару ретельно підібраний: моделі зручні, функціональні, стильні. Там можна придбати взуття для дівчаток та хлопчиків від найменшого 18 розміру до 41. Є капці, чешки, гумові чобітки, кеди, кросівки, туфлі, сліпони, черевики демисезонні, зимове взуття, босоніжки тощо.
А ще Тетяна – дружина військового. І поки її чоловік боронить Україну, вона наполегливо працює. Це дає їй змогу відволіктися і відчувати себе впевнено. Торік жінка зважилася на рішучий крок: відкрити власний просторий та зручний магазин дитячого взуття. Щоб мати більше коштів для розвитку своєї крамниці, Тетяна скористалася державною фінансовою підтримкою, а саме програмою «Грант для ветеранів та членів їх сімей» урядового проєкту «єРобота», і цього року стала переможницею. За грантові кошти підприємниця планує придбати торговельне обладнання, меблі, розширити асортимент, сплатити оренду приміщення та послуги з виготовлення рекламної продукції. А ще в планах – створити одне робоче місце продавця-консультанта, що є вимогою грантової програми.
Попри воєнні ризики, непрогнозованість та нестабільність ситуації, жінка оптимістично дивиться в майбутнє. Тетяна впевнена, що їй все вдасться і чоловік пишатиметься її успіхами, а для неї це дуже важливо.
Крамниця Тетяни має зручну локацію: розташована в центрі міста ТЦ «Акваріум» (підземний перехід біля ЦУМу), магазин 1, бутік 8. Крім того, для зручності жителів інших населених пунктів є можливість замовити обрану модель через сторінку в Інстаграм https://www.instagram.com/vzuttia_ditiache4/
 Дізнатися про програму «Грант для ветеранів та членів їх сімей» урядового проєкту «єРобота» можна тут www.dcz.gov.ua/people/ubd
Щоб дізнатися більше про можливості для бізнесу, звертайтеся до офісів «Зроблено в Україні», які діють на базі Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40; т. 0800-600-54) та Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості (м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46; т. 0462-97-62-85).
 

Чернігівський обласний центр зайнятості
 

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.