Прилуцькі поліцейські оголосили підозру чоловіку, який ошукав пенсіонерку за схемою «ваш родич у біді»
Cлідчі Прилуцького районного відділу поліції вручили повідомлення про підозру 39-річному мешканцю Одещини, який у шахрайський спосіб заволодів грошима прилуцької пенсіонерки. Сума збитків склала 15 тисяч гривень, 650 доларів та 150 євро.
Днями до Прилуцького районного відділу поліції звернулася місцева мешканка з повідомленням що її 86-річну матір ошукав невідомий чоловік. За словами заявниці, потерпілій на стаціонарний телефон зателефонувала жінка, яка представилась її донькою та заявила, що потрапила в ДТП і терміново потребує грошей на лікування.
Невдовзі додому до пенсіонерки прибув незнайомець по гроші. Схвильована літня жінка віддала йому зібрані заощадження. Лише коли невідомий пішов, вона зателефонувала рідним та збагнула, що її ошукали.
Оперативники кримінальної поліції Прилуччини встановили прикмети зловмисника та можливий напрям його руху. В результаті оперативно-розшукових заходів поліцейські виявили, що до злочину причетний мешканець Одеської області. Після скоєного шахрай залишив Прилуки.
Завдяки злагодженій роботі поліцейських, його затримали в Луцьку.
Зловмисник зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення. Його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у злочині за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.