Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 22:57:26

У Прилуках поліцейські виявили та ліквідували наркопритон

19.03.2025   16:18Агенцiя

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції викрили 45-річного прилучанина, який свідомо організував місце для незаконного вживання наркотиків у власній квартирі.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні зловмисника поліцейські виявили та вилучили готові до вживання наркотики та інші речові докази.
Попередньо співробітники кримінальної поліції отримали інформацію про те, що саме цей чоловік причетний до протиправної діяльності у сфері обігу наркотичних засобів.
18 березня поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання зловмисника. На момент обшуку в квартирі перебували ще п’ятеро осіб, всі вони знаходились в стані наркотичного сп’яніння.
В ході проведення слідчої дії поліцейські виявили та вилучили згортки з подрібненою рослинною речовиною, порошкоподібну речовину білого кольору та пристрої для вживання наркотичних засобів.
Зібрані докази вилучені та направлені на експертне дослідження.
Слідчі Прилуцького райвідділу поліції проводять досудове розслідування за кількома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 1 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів);
- ст. 309 (зберігання наркотиків або психотропних речовин).
Згідно з тяжчою зі статей, зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Прилуцька окружна прокуратура.
Досудове розслідування триває.
 

Поліція Прилуцького району

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини