Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 20:52:33

Вітаємо цьогорічних переможців програми «Грант для ветеранів та членів їх сімей»

17.03.2025   12:55Агенцiя

Цього року вже маємо 5 переможців за програмою «Грант для ветеранів та членів їх сімей» урядового проєкту «єРобота». На реалізацію своїх бізнес-проєктів вони загалом отримають 2 млн 750 тис. грн і створять 12 нових робочих місць.

Отже, серед цьогорічних переможців учасники бойових дій:
- Сергій Клюзко (с. Оленівка Ніжинського району) з бізнес-ідеєю «Придбання зерносушарки для надання послуг з сушки зерна»;
- Олександр Мінін (м. Чернігів) з бізнес-ідеєю «Придбання фарбувально-сушильної камери для фарбування автотранспортних засобів та інших металевих виробів»;
- Дмитро Бурка (м. Мена) з бізнес-ідеєю «Запуск нової лінійки товарів у магазині «Мастер-Плюс».
- Іван Вовкогон (м. Ніжин) з бізнес-ідеєю «Відкриття фітнес-клубу».
Також серед цьогорічних переможців дружина учасника бойових дій Тетяна Дубравська з Чернігова. Вона грант на розвиток свого бізнесу з продажу дитячого взуття.
Загалом з початку дії програми (з квітня 2023 року) 22 жителі області скористалися програмою «Грант для ветеранів та членів їх сімей» для створення або розвитку бізнесу.
Інформація про послугу www.dcz.gov.ua/people/ubd
 

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).