Чернігівський автозавод запрошує на роботу
ТОВ «Чернігівський автозавод», що входить до складу корпорації «Еталон» і славиться виробництвом автобусів та тролейбусів, нагально потребує працівників.
Потрібні:
- електрогазозварник на напівавтоматичних машинах (заробітна плата від 25 000 грн);
- слюсар із складання металевих конструкцій (від 25 000 грн);
- слюсар з механоскладальних робіт (від 25 000 грн);
- слюсар-електромонтажник (електронщик) (від 30 000 грн);
- фрезерувальник (від 20 000 грн);
- токар (від 20 000 грн);
- інженер-технолог (20 000 грн);
- інженер-конструктор (20 000 грн);
- інженер з якості (15 000 грн)
- диспетчер виробництва (10 000 грн);
- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (18 000 грн);
- вантажник (10 000 грн);
- водій навантажувача (15 000 грн);
- водій автотранспортних засобів категорії D (15 000 грн);
- слюсар-ремонтник (15 000 грн);
- оператор верстатів з програмним керуванням (20 000 грн).
Роботодавець гарантує:
- офіційне працевлаштування;
- повний соціальний пакет;
- надання матеріальної допомоги в складних життєвих ситуаціях та на лікування;
- навчання на робочому місці за фахом;
- іногороднім компенсацію оренди житла.
Заробітна плата відрядна, в залежності від обсягів виконаної роботи. Зарплата інженера-конструктора та інженера з якості визначається за результатами співбесіди.
Графік роботи підприємства з 8.00 до 16.35.
За детальною інформацією звертайтеся до відділу рекрутингу Чернігівського обласного центру зайнятості (0800)600548 або відділу кадрів ТОВ «Чернігівський автозавод» (0462)723-630 чи (050)465-45-57.
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.