Чужі кошти - на власні потреби
Двадцять перше століття - століття розвинутих технологій. Зараз не потрібно стояти у величезних чергах для того, щоб отримати стипендію, заробітну плату чи пенсію, адже для цього на кожному кроці існують банкомати, де можна зняти необхідну суму грошей, навіть перевищивши наявну суму - через кредит.
Знімаючи з банкоматів кошти, всі ми знаходимось під пильним наглядом камери відеоспостереження. Але є й такі громадяни, котрі, заволодівши чиєюсь карткою, вважають, що чужі гроші можна зняти таємно і ніхто не дізнається, що саме він і є винуватцем.
Саме таким "гірким прикладом" і послугувало нещодавнє звернення до Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ жительки Ніжинського району. Вона повідомила, що з кредитної картки її 64-річного свекра зникло дві з половиною тисячі гривень.
Спільними заходами працівники міськвідділу міліції та управління Державної служби охорони при УМВС знайшли і затримали зловмисницю.
Як і слід було очікувати, нею виявилася 44-річна племінниця потерпілого. В скоєному вона зізналися й дала правдиві свідчення. А на запитання: навіщо вона зняла чужі кошти прозвучала банальна відповідь - на власні потреби.
Наразі по даному факту ведеться розслідування.
УДСО при УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.