На Чернігівщині святкування Різдва пройшло спокійно
Чернігівщина, як і вся Україна, відсвяткувала Різдво Христове. У свою чергу міліція області несла службу в посиленому режимі аби забезпечити спокій і порядок на вулицях і в громадських місцях. Під час Різдвяних свят в 354 населених пунктах області були проведені богослужіння, віруючі відвідали 422 церкви. В святкуванні Різдва Христового взяли участь близько 50 тисяч громадян.
Охороняли порядок поблизу культових споруд та забезпечували безпеку громадян на території області 1133 співробітника міліції та 150 членів громадських формувань. В міськрайвідділах внутрішніх справ області були розроблені розрахунки сил та засобів, згідно яких міліціонери залучалися на охорону громадського порядку та безпеки громадян під час свят.
Спеціально до свят були змінені маршрути патрулювання, до місць проведення масових заходів були наближені наряди, задіяні на охорону громадського порядку. Під час проведення інструктажів особовий склад міліції області був націлений на сумлінне виконання службових обов'язків, ввічливе ставлення до громадян, чіткість та рішучість дій в нештатних ситуаціях та суворе дотримання законності і дисципліни.
В місцях найбільшого скупчення громадян під час проведення масових заходів дільничні пункти міліції, на території яких проходили народні гуляння, працювали в цілодобовому режимі, разом з правоохоронцями чергували і бригади «швидкої допомоги».
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression