Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:23:23

Майже 500 тисяч збитків, завданих навколишньому середовищу, нарахувала держекоінспекція у грудні

08.01.2013   11:30Агенцiя

Протягом грудня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 170 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 89 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 66.

За результатами перевірок складено 215 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 207 осіб. Матеріали 8-ми справ передано у судові органи та 5-ти – у правоохоронні органи.

Загальна сума накладених штрафів склала 30,209 тис.грн., стягнуто 32,164 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

– у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 96 осіб. Накладено штрафів на суму 14,484 тис.грн., стягнуто 13,736 тис.грн.;
– у сфері державного контролю по рослинному світу до адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб. Накладено штрафів на суму 3,655 тис.грн., стягнуто 3,094 тис.грн.;
– у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 27 осіб. Накладено штрафів на суму 4,777 тис.грн., стягнуто 4,913 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за тваринним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 26 осіб. Накладено штрафів на суму 2,992 тис.грн., стягнуто 2,278 тис.грн.;
– у сфері державного контролю за водними ресурсами до адміністративної відповідальності притягнуто 23 осіб. Накладено штрафів на суму 3,196 тис.грн., стягнуто 7,888 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у грудні, пред’явлено 24 претензії та позовів за екологічні збитки на загальну суму 91,798 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 478,677 тис.грн.

Тетяна Войтенко,
головний спеціаліст у зв’язках
з громадськістю та ЗМІ
Держекоінспекції
у Чернігівській області

http://eco-inspection.cn.ua

 

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини