Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 01:26:15

Фінська організація доставила на Чернігівщину 37 електростанцій для місцевих закладів освіти

19.02.2025   10:21Агенцiя

Представники фінської організації Finn Church Aid передали другу партію допомоги Чернігівській області в межах проєкту «Підготовка до зими». Йдеться про 37 портативних електростанцій потужністю 2,4 кВт, які незабаром надійдуть у вісім закладів загальної середньої освіти Бахмацької, Прилуцької, Ічнянської, Козелецької та Куликівської громад.

    «Отримане обладнання можна використовувати як у навчальних приміщеннях, так і в укриттях, – пояснила менеджерка проєкту Ірина Кудіна. – Наше завдання – зробити все можливе, щоб зовнішні обставини не впливали на організацію освітнього процесу в школах».

Зарядні пристрої працюють за принципом павербанка. Вони оснащені шістьма системами захисту. Потужності вистачить, щоб одночасно забезпечити роботу 13 девайсів.

    «Співпраця з партнерами дозволяє нам не лише створювати комфортні умови для учнів і педагогів, а й гарантувати безперервність освітнього процесу, незалежно від обставин. Наразі енергетична ситуація помірно стабільна, але ми не можемо передбачити, що буде далі. Пори року змінюються, а виклики, спричинені війною, залишаються», – зазначив начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

У груді минулого року у межах згаданої ініціативи  освітні заклади області отримали 67 термопотів та 93 ліхтарі.
 

За повідомленням Управління освіти і науки
 Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини