Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 23:25:49

У Чернігові поліцейські «по гарячих слідах» затримали крадія

17.02.2025   12:31Агенцiя

Правоохоронці встановили особу зловмисника, який викрав з гаража електроінструменти та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.

15 лютого пізно ввечері до поліції надійшов виклик від мешканки Чернігова. Жінка пояснила, що на прохання сусідки доглядає за її будинком, поки власниця відсутня. Перебуваючи у цьому будинку, заявниця побачила, що якийсь незнайомець проник до розташованого поряд гаража і нишпорить там.


На місце події негайно виїхали поліцейські роти поліції особливого призначення, а також слідчо-оперативна група та співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції.

По гарячих слідах поліцейські затримали крадія у дворі приватного будинку. Зловмисник саме виніс з гаражного приміщення пакунок, куди склав крадені електричні та ручні інструменти, і сподівався втекти.

В ході подальшої перевірки поліцейські встановили особу крадія – 50-річного не працюючого чернігівця, який в минулому вже притягувався до відповідальності за майнові злочини. Викрадені цінності у нього вилучено.

Поліція затримала зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила його до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури оголосив фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого по частиною 2 статті 15, частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (замах на крадіжку в умовах воєнного або надзвичайного стану). Зловмиснику загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Правоохоронці перевіряють причетність фігуранта до інших подібних злочинів.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.