Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 березня, 11:08:28

Залучили більше ста тисяч жителів Чернігівщини до обговорення наболілих тем: підсумки спільного проєкту ІМІ та Суспільне Чернігів «Що відбувається?»

15.02.2025   13:43Агенцiя

Суспільно-політичне ток-шоу Чернігівщини «Що відбувається?» залучило до обговорення  актуальних  тем понад сто тисячжителів Чернігівської області. Про це повідомляє представник Інституту масової інформації  в Чернігівській області та координатор «Медіабази Чернігів» Павло Пущенко.

Проєкт реалізовували з травня по грудень 2024 року регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» у партнерстві з телеканалом Суспільне Чернігів та ГО «Чернігівський освітній центр «Ініціатива».

За вісім місяців команда випустила 14 епізодів ток-шоу, що охоплювали теми мобілізації, енергетичної безпеки, політичної кризи в Чернігові, урядових реформ, екологічних викликів тощо. Загальна кількість переглядів програми на YouTube та сайті Суспільного перевищила 93 тисячі.

Завдяки формату прямого етеру на YouTube, говорить ведуча програми Ірина Мельник, вдалося поглибити взаємодію з аудиторією та залучити її до діалогу щодо гострих проблем регіону. Зокрема у чатах під час прямих трансляцій глядачі залишили понад 470 повідомлень, а в опитуваннях у Telegram, що передували кожному етеру, взяли участь понад 115 тисяч людей.

— Проєкт «Що відбувається?» – єдиний прямоефірний проєкт на Суспільне Чернігів та регіоні загалом. Це дало нашій команді можливість оперативно реагувати на події в області. Наприклад, ефір про забруднення річки Сейм був організований терміново, щоб попередити людей про екологічну небезпеку, — розповідає ведуча Ірина Мельник. — Важливою складовою проєкту стала можливість глядачів безпосередньо спілкуватися з учасниками ефірів. Під час обговорення відбудови Чернігівщини аудиторія активно ставила питання, що свідчить про високий рівень залученості.

В рамках проєкту до дискусій залучили понад 40 місцевих експертів. На думку політичного оглядача з Чернігова Андрія Подвербного, це стало підгрунтям для розбудови в Чернігові експертного середовища.

— Ми вже давно потребували відкритого медійного майданчика, на якому би піднімалися найбільш актуальні питання політичного, суспільного, соціально-економічного життя нашого регіону, шукалися шляхи вирішення проблем за участі представників експертного середовища. Вважаю, що цей проєкт — хороший впевнений крок у даному напрямку. Сподіваюся, що проєкт матиме продовження, можливо у новому форматі, як майданчик для експертної спільноти Чернігівщини, — зазначає Андрій Подвербний.

Проєкт довів, що суспільний запит на якісну аналітику та відкриті обговорення ключових проблем Чернігівщини залишається високим. Завдяки активній взаємодії з глядачами та залученню експертів вдалося не лише висвітлити важливі теми, а й сприяти формуванню експертного середовища в регіоні. Це свідчить про необхідність подальшого розвитку подібних ініціатив.


 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині росіяни вдарили авіабомбами по Семенівській громаді: поліція документує наслідки атаки 17:08

Сьогодні вдень російська армія вчергове атакувала прикордонну Семенівську громаду Новгород-Сіверського району. Внаслідок удару КАБами пошкоджені житлові будинки та господарчі споруди мирних мешканців. Інформація про потерпілих не надходила.

Посилення ролі первинної ланки у виявленні та профілактиці захворювань 17:07

Як покращити якість надання первинної медичної допомоги – у конструктивному діалозі між представниками закладів охорони здоров’я Чернігівщини

З початку року вже 21 роботодавець області отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених українців

З початку року вже 21 роботодавець області отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених українців 12:49

На сьогодні служба зайнятості пропонує 2 компенсаційні програми за працевлаштування ВПО. Одна з них за кожного такого співробітника (який отримав статус після 24 лютого 2022 року) гарантує щомісячну компенсацію у розмірі мінімальної заробітної плати, яка нині становить 8000 грн.

На Прилуччині внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція задокументувала наслідки 11:59

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками одну з громад Прилуцького району. Внаслідок атаки було пошкоджено приватні будинки: вибиті вікна та пошкоджено дахи. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини