Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:25:31

Громадськість допомогла закрити підпільний зал ігрових автоматів

08.01.2013   08:22

Неабияку допомогу в роботі міліції надають законослухняні громадяни, які, повідомляючи (наприклад, в форматі СМС) про ситуації, які носять кримінальний характер, сприяють правоохоронцям в розкритті злочинів. Вся така інформація ретельно перевіряється й часто вона виявляється дуже цінною.

Громадськість допомогла закрити підпільний зал ігрових автоматів

Громадськість допомогла закрити підпільний зал ігрових автоматів

Так, співробітники міліції отримали інформацію, що в одному з барів міста незаконно працюють ігрові автомати. Ситуація засвідчила ігнорування власником закладу чинної тривалої заборони на “одноруких бандитів”.

Співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно з колегами з Чернігівського міського відділу внутрішніх справ виїхали до вказаного закладу.

Інформація підтвердилася стовідсотково – в приміщенні знаходилися ігрові автомати “Мега-Джек”, атракціони “Відео-гейм”, “Мульті-гейм” та інші. Відвідувачі грали, робили ставки й отримували за виграш грошову винагороду. Під час перевірки співробітники міліції встановили, що тривав цей ігорний бізнес лише кілька тижнів.

Власники пояснили, що таким чином вони намагалися підняти імідж закладу й трохи підзаробити на Новорічні свята. Всього співробітники міліції вилучили 9 “одноруких бандитів” орієнтовною вартістю 36 тисяч гривень.

На сьогоднішній день за даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України – зайняття гральним бізнесом, санкція якої передбачає накладення штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.