Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 20:47:27

Пухнасті мешканці чернігівського Валу отримали до свят нові “їдальні”

08.01.2013   08:13

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній” напередодні зимових свят встановила для пухнастих мешканців Дитинця – білочок – нові хатинки-годівнички.

Про це повідомив учений секретар заповідника Сергій Черняков, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Ми звернулися за допомогою до лісників, і вони змайстрували три оригінальних хатки-годівнички. Ще чотири виготовило подружжя Клецкових – Оксана та Юрій, які мешкають поряд з Дитинцем”, – розповів він.

За словами Чернякова, на території чернігівського Валу живе більше трьох десятків вивірок. Малеча залюбки пригощає тваринок горішками та насінням, яке звиклі до цього тваринки беруть просто з рук. Деяким білочкам постійні відвідувачі Валу навіть дали імена.

Розмістивши нові годівниці, співробітники заповідника закликали чернігівців накладати в них горішки, гарбузове насіння, кукурудзу та сухарики – як для білочок, так і для пташок.

Загалом, відзначив Черняков, упродовж 2012 року чернігівський Вал зазнав чимало позитивних змін: оновлено торгові павільйони; встановлено нові сучасні паркові лавочки, оригінальні вказівники пам’яток архітектури та інформаційні стенди; відремонтовано дерев’яні сходи й ліхтарі.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/puhnasti_meshkantsi_chernigivskogo_valu_otrimali_do_svyat_novi_iidalni_1784316

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.