Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 22:07:42

Вистава для військових

05.02.2025   10:54Агенцiя

Військовослужбовці 119-ї окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО "Північ" ЗСУ та члени їхніх родин мали нагоду поринути у чарівний світ театру, переглянувши виставу «Конотопська відьма».

Захід став не лише приємною культурною подією, а й важливим моментом емоційного відпочинку та відновлення для тих, хто щодня захищає Україну та членів їх сімей
Глибокий сюжет, майстерна гра акторів і захоплива атмосфера вистави залишили у глядачів неперевершені враження.     Історія, сповнена українського колориту, містики та народної мудрості, змусила пережити широкий спектр емоцій – від щирого сміху до глибоких роздумів.
Організатори заходу відзначили, що такі ініціативи допомагають військовим та їхнім родинам знайти час для відпочинку, відволіктися від буденних турбот і наповнитися позитивними емоціями.

- Це не просто вистава – це можливість відчути тепло, єдність і підтримку. Вдячні театру за можливість насолодитися справжнім мистецтвом у непрості часи, – поділилися враженнями члени родин військовослужбовців після перегляду.
    Театральний вечір подарував глядачам гарний настрій та нагадування, що навіть у найскладніші часи культура залишається невід’ємною частиною нашого життя, допомагаючи зберігати силу духу та віру в перемогу.
 

Ігор Березинський, Регіональне управління Сил ТрО «Північ» ЗСУ
Юлія Тютюнник
 

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.