Рятувальники випробовують нову техніку для висотних будівель
У Чернігові рятувальники відпрацьовують шляхи під’їзду до будинків із підвищеною поверховістю.
Особливу увагу приділяють маршрутам, які дозволять оперативно та безперешкодно під’їхати до місця можливого займання, а також визначенню зручних місць для розміщення пожежної техніки.
Одним із ключових елементів відпрацювання є випробування нового авто з колінчастим підіймачем висотою 45 метрів, який нещодавно надійшов на озброєння рятувальників області. Ця сучасна техніка дозволяє ефективно гасити пожежі та здійснювати рятувальні роботи на верхніх поверхах висотних будівель.
Такі тренування дозволяють надзвичайникам заздалегідь визначити оптимальні маршрути руху, уникнути затримок у разі надзвичайної ситуації та значно підвищити ефективність ліквідації можливих пожеж.
.jpg)

Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.