Професія за державний кошт
Служба зайнятості - це сервісна установа, яка пропонує можливості. У цьому переконалася чернігівка Ірина Кондратенко, яка скористалася однією з них - отримала ваучер на навчання.

Жінка більше 10 років працює на одному з швейних підприємств Чернігова без відповідної освіти. За стільки років здобула необхідні навики, з роботою справляється. Проте, аби почуватися більш впевненою у свої 57, вирішила все ж таки не упустити свій шанс за державний кошт вивчитися на швачку. І не пошкодувала.
Професію опановувала у Чернігівському вищому професійному училищі побутового обслуговування і на це знадобилося 5 місяців. До речі, у минулому році за ваучером вчилися на швачку 28 мешканок області, а всього служба зайнятості видала 413 ваучерів на навчання.
Нагадаємо, за ваучером можна пройти навчання за однією із 155 професій та спеціальностей із затвердженого Мінекономіки переліку і здобути як робітничий фах, так і вищу освіту. На сьогодні максимальний розмір ваучера – 30 280 грн. Заявку на отримання можна подати онлайн на сайті Державної служби зайнятості https://is.gd/dKeSYx
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.