Безпека в громадах 24/7: на Чернігівщині запрацювали ще дві поліцейські станції
У Борзнянській громаді Ніжинського району та у Линовицькій громаді Прилуцького району відтепер розпочали повноцінну роботу поліцейські станції.
Безпековою ситуацією та потребами жителів у Борзнянській громаді опікуватимуться поліцейські офіцери Владислав Миколаєнко та Андрій Марченко, а у Линовицькій – «шериф» Андрій Михалко.


У відкритті безпекового осередку в селі Ядути Борзнянської громади взяв участь начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко, очільниця Борзнянської громади Лариса Осадчук, староста с. Ядути Людмила Лось та мешканці громади.
– Спільними зусиллями ми продовжуємо реалізовувати у Чернігівській області безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади», який направлений на посилення захисту населення. ПОГ – це той, хто живе життям своєї громади та служить людям під гаслом «Я тут!» Наша мета – забезпечити кожну громаду поліцейською станцією та офіцером поліції, який постійно знаходитиметься на території обслуговування, плідно співпрацюватиме із жителями та орієнтуватиметься на їхні потреби, – звернувся до присутніх керівник обласної поліції Іван Іщенко. – Дякую представникам місцевої влади і громади за дієву співпрацю у створенні безпекового середовища.
За плідну співпрацю з органами та підрозділами поліції Чернігівщини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник обласної поліції вручив подяку очільниці Борзнянської громади Ларисі Осадчук.
У Линовицькій громаді керівник Прилуцького райвідділу поліції Василь Ободовський представив місцевим мешканцям їхнього поліцейського офіцера громади – Андрія Михалко.
Обидві поліцейські станції оснащені всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян й профілактики правопорушень на території обслуговування. У розпорядженні ПОГів є сучасні службові приміщення, відповідне технічне оснащення, а також службові позашляховики, споряджені стандартним набором корисних інструментів та пристроїв.
Поява в громадах поліцейських станцій – це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для місцевих мешканців.
Поліцейські станції знаходяться за адресами:
с. Ядути Ніжинського району, вул. Незалежності, 3Б;
смт. Линовиця Прилуцького району, вул. Шевченка, 1.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.