Загальноміська нарада: обговорення ліквідації наслідків ракетних ударів та потреб громади
14 січня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради. Під час зустрічі обговорили низку питань, спрямованих на забезпечення комфортних умов для мешканців Чернігова.
Ліквідація наслідків ракетних ударів. Однією з головних тем наради став аналіз процесу ліквідації наслідків ракетних ударів, завданих армією рф по Чернігову 3 січня. Першочергові роботи із «закриття» пошкоджених периметрів приватних будинків виконано.
Минулого тижня розпочала роботу комісія з обстеження постраждалих об’єктів. Уже обстежено 66 пошкоджених будинків та два повністю зруйнованих. Складаються акти, які є підставою для отримання одноразової матеріальної допомоги з бюджету міської громади, а також компенсації за державною програмою «єВідновлення».
Освітній процес і залучення міжнародної допомоги. Начальник управління освіти Василь Білогура доповів про стан справ у сфері освіти. З 13 січня у школах міста відновлено навчання після канікул. Школи №13, 17 і 33 працюють у дистанційному форматі у зв'язку з різними видами ремонтних робіт. У школах №20 і 35 навчальний процес організовано без гарячого харчування, оскільки триває відновлення харчоблоків.
Роботи здійснюються завдяки співпраці з партнерами. У 2023 році у такий спосіб вдалося залучити допомогу на понад 150 мільйонів гривень. Попереду ще низка запланованих спільних проєктів, спрямованих на покращення умов здобуття освіти.
Епідеміологічна ситуація у місті. Гендиректор міської лікарні №2 Владислав Кухар прозвітував про епідеміологічну ситуацію. Епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено. Станом на сьогодні хворіє 762 особи, троє госпіталізовано. Щодо COVID-19: у місті зареєстровано семеро хворих, троє з них госпіталізовано (усі – особи віком від 70 років, які не вакциновані).
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.