Потреби медиків та можливі шляхи підтримки: Чернігівську ЦРЛ відвідали канадські ротарійці
Нагальні потреби Чернігівської центральної районної лікарні перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем обговорив з представниками Rotary Club of Calgary North (Канада), зокрема президентом організації Гері Дарійчуком.
Також у складі делегації – керівник БО «Ротарі клуб “Київ Столиця”» Василь Перепадя та виконавчий директор клубу Ростислав Лукач.
У межах візиту ротарійці ознайомилися з роботою медзакладу, який дуже постраждав у 2022 році, та процесом відновлення приміщень. В одному з них, де наразі триває ремонт, планують надавати реабілітаційні послуги. Тож на часі – забезпечення лікарні відповідним сучасним обладнанням. Сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо підтримки у цьому питанні, щоб створити умови для надання якісної медичної допомоги.
«Сподіваємося, нові кабінети, облаштовані сучасним реабілітаційним обладнанням за підтримки ротарійської спільноти, допоможуть громадянам відновитися у життєвих умовах», – зазначено на фейсбук-сторінці Ротарі клубу «Київ Столиця».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.