Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 22:30:20

Чернігів демонструє успішний приклад модернізації громадського транспорту навіть у складних умовах

10.01.2025   09:24Агенцiя

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради представило ключові досягнення у сфері громадських перевезень, що стали можливими завдяки впровадженню сучасної моделі PSO (Public Service Obligation).

Незважаючи на виклики, місто досягло суттєвих результатів у забезпеченні якості, доступності та екологічності транспорту.

Головні досягнення:

Ефективна робота транспорту:

    Щодня на маршрути виходять 159 одиниць транспорту, з яких 94 – автомобільний транспорт, а 65 – електротранспорт.
    95% рухомого складу пристосовано для маломобільних груп населення.
    Щомісячний пасажиропотік перевищує 3,9 мільйона осіб.

Інвестиції та оновлення транспорту:

    Приватні перевізники інвестували 172 млн грн у закупівлю нових транспортних засобів.
    Значна частина транспорту – це сучасні автобуси вітчизняного виробництва марок ЕТАЛОН та ATAMAN, виготовлені у 2023-2024 роках.
    Середній вік рухомого складу становить 5 років.

Технології та зручності:

    Усі транспортні засоби обладнані GPS-системами для моніторингу.
    Запроваджено електронний квиток із можливістю 30-хвилинної пересадки.

Екологічність:

    96% транспорту відповідають стандарту Євро-5.

Стабільність роботи:

    Регулярність руху транспорту досягає 96-98% від запланованих графіків.

Економічний ефект:

    Протягом року до державного бюджету було сплачено 56 млн грн податків.
    Заробітна плата водіїв громадського транспорту становить від 15 000 до 25 000 грн.
    Загальний плановий пробіг транспорту сягає 960 000 км щомісяця (650 000 км – автомобільний транспорт, 310 000 км – електротранспорт).

Завдяки цим досягненням Чернігів не лише підвищує якість життя мешканців, але й слугує прикладом для інших міст України, як впроваджувати сучасні рішення навіть у складні часи.

Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку
 

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини