ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
А найзатребуванішими у роботодавців на початок 2025 року є:
- продавці (72 вакансії);
- кухарі (45 вакансій);
- водії автотранспортних засобів (44 вакансії);
- бухгалтери (32 вакансії);
- швачки (29 вакансій);
- сестри/брати медичні (21 вакансія);
- електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування (20 вакансій);
- електрогазозварники (19 вакансій).
- робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків – 13 (вакансій);
- менеджери (управителі) із збуту (13 вакансій).
Сталим попитом у роботодавців користуються некваліфіковані працівники. Так, у базі вакансій обласної служби зайнятості налічується 51 пропозиція роботи для підсобних робітників, 28 – для прибиральників виробничих, службових приміщень, 23 – для вантажників, 16 – для двірників.
Більше вакансій дивіться на сервісі «Єдиний портал вакансій» (https://www.dcz.gov.ua/job ), який містить близько 200 тис. пропозицій Державної служби зайнятості та провідних сайтів з пошуку роботи (work.ua, robota.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua, ua.jooble.org).
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression