Внаслідок падіння БпЛА у селі Новобілоуської громади на Чернігівщині згорів один будинок та ще п'ять — пошкоджені
О четвертій ранку 4 січня у селі Шевченка Новобілоуської громади на Чернігівщині упав російський БпЛа.
Внаслідок цього один будинок згорів та ще п'ять — пошкоджені.
Про це Суспільному розповів Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров.
За його словами, БпЛА, ймовірно, типу "шахед" влучив у будинок, який люди використовували, як дачу.
"Зараз вони там не проживали. Будинок вигорів повністю. А у п'яти сусідніх — повилітали вікна та пошкодило покрівлі. Також у цих господарствах пошкодило гаражі, сараї та інші будівлі", — розповів Федоров.
Як пояснив сільський голова, вчора (4 січня) людям надали першу допомогу:
"Вікна забили OSB-плитами, надавали плівку. А вже у понеділок будемо звертатися за допомогою до благодійних фондів. Комісія зробила фото- та відеофіксацію, то ж будемо також допомагати людям звертатися у "Дію"", — сказав Дмитро Федоров.
Суспільне Чернігів
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.