Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 18:22:43

Окупантами пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, 2 приватні будинки та автомобіль.

28.12.2024   10:06Агенцiя

Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської області.

Інформація про руйнування, загиблих або поранених серед місцевого населення постійно уточнюється.

Чернігівський район

  • Городнянська громада:

Гасичівка – 1 вибух, ймовірно ФПВ-дрон.

Новгород-Сіверський район

  • Семенівська громада:

Семенівка – 2 обстріли: 12 вибухів, ймовірно ствольна артилерія 152 мм. Внаслідок обстрілу пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, 2 приватні будинки та автомобіль.
Янжулівка – 6 вибухів, ймовірно міномет 120 мм.
Тимоновичі – 6 вибухів, ймовірно ствольна артилерія 152 мм.

Корюківський район

  • Сновська громада:

Єліне – 1 вибух, ймовірно скид НВП з БПЛа; 5 вибухів, ймовірно ФПВ-дрони.

Оперативне командування "Північ" / Operational Command “North”
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).