Під час 2-х пожеж вогнеборці врятували 2-х людей та будівлю школи
3 січня о 15:17 у Чернігові по лінії 101 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового приватного житлового будинку на два входи по вул. Генерала Фікселя.
Коли на місце події оперативно прибуло перше відділення рятувальників, полум'я вирувало в кухні квартири № 1 та над частиною даху будинку. У зв'язку з цим, на гасіння додатково було залучено ще 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів. Ліквідація пожежі тривала майже півтори години.
Вогонь встиг пошкодити близько 50-ти кв. м даху будинку. Вогнеборці врятували 51-річного господаря квартири №1 у якого немає ніг та його 51-річну дружину, а також завадили полум'ю охопити житлові кімнати обох квартир, гараж і сусідні будинки.
Причину пожежі встановлює слідство. Наразі відомо, що врятовані чоловік та жінка знаходилися в стані алкогольного сп'яніння. Крім того, у минулому в їх квартирі вже траплялося загоряння матрацу внаслідок необережності одного з них при курінні у ліжку в нетверезому стані.
Інша пожежа 3 січня виникла майже через 5 годин знову в Чернігові. На цей раз о 20:37 в оперативно-диспетчерську службу надійшло повідомлення про те, що відбувається горіння в одному з учбових класів на 2-му поверсі загальноосвітньої школи №24 по вул. Толстого.
Через 7 хвилин на місці події працювали два відділення пожежно-рятувальних підрозділів. Вони ліквідували пожежу за 30 хвилин й тим самим не дали їй охопити інші приміщення навчального закладу. Вогнем пошкоджено в класі 4 кв. м підлоги, 6 кв. м облицювання стін та шафу. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression