Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 18:49:05

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.01.2013   10:38

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 03 січня по 08 годину 04 січня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 1 на об'єкті та 2 в житловому секторі. Врятовано 2 людини.

1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Генерала Фікселя О 15 год. 17 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 50 кв. м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано господаря 1961 р.н., його дружину  гр. Пилипенко Л.П., 1961 р.н. та матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

2. Пожежа на об'єкті м. Чернігів, вул. Толстого О 20 год. 37 хв. сталася пожежа в приміщенні учбового класу загальноосвітньої школи № 24. Будівля трьохповерхова, розміром 80х14, стіни цегляні, покрівля рубероїдна. Вогнем пошкоджено підлогу на площі 4 кв. м, облицювання стін на площі 6 кв. м та шафу. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Берестовець, вул. Жовтнева О 01 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.


Інші повідомлення   

Станом на 06 год. 00 хв. 04 січня 2013 року на дорогах державного значення працювало 5 одиниць техніки та 6 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.