На Чернігівщині за матеріалами СБУ повідомлено про підозру у службовій недбалості голові Сновської міської ради
Співробітники Служби безпеки викрили голову Сновської міської ради на службовій недбалості, яка призвела до збитків бюджету територіальної громади.
Встановлено, що чиновникпід час закупівлі громадою дизельних генераторів не забезпечив належний контроль та аудит поточних цін на ринку предметів закупівлі.
В результаті за генератори було сплачено суму удвічі більшу за середню ринкову вартість цього обладнання.
Через неналежне виконання головою своїх службових обов'язків об’єднаній територіальній громаді завдано збитків на загальну суму 250 тисяч гривень.
Наразі прокуратурою Чернігівської області за супроводу співробітників Служби безпеки України посадовцю оголошено про підозру за ч. 1 ст. 367(службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Національної поліції.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.