Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 07:26:57

Дніпровською екологічною прокуратурою притягнуто до відповідальності 200 посадовців органів державного контролю у сфері екології

03.01.2013   09:46Агенцiя

Органами Дніпровської екологічної прокуратури у поточному році вживалися заходи, які сприяли ефективності нагляду за додержанням і застосуванням законів в екологічній сфері в межах р. Дніпро, її водосховищ, Дніпровсько-Бузького лиману, їх водоохоронних та прибережних захисних смуг.

При здійсненні прокурорського нагляду у сфері охорони водних ресурсів особлива увага приділялась наданню належної правової оцінки діяльності органів державного контролю.
 
За допущені під час виконання службових обов'язків порушення до відповідальності притягнуто 200 посадовців органів державного контролю у сфері екології, з них у сфері охорони водних ресурсів - 62 посадовці та охорони водних живих ресурсів - 65.

Довідка: Дніпровську екологічну прокуратуру створено наказом Генерального прокурора України № 173ш від 4 жовтня 2011 року.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини