Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 04:19:41

На Чернігівщині суд розглядатиме справу про домашнє насильство над матір’ю

29.11.2024   14:57Агенцiя

У Менській громаді Корюківщини поліцейські направили до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство над своєю матір’ю

Житель одного з сіл району за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Поліцейські відділення поліції №1 (м. Мена) Корюківського райвідділу поліції неодноразово притягали до адміністративної відповідальності 55-річного жителя одного з сіл Менської громади. Чоловік чинив психологічне насильство щодо матері: ображав, принижував та погрожував. Під час сварок чоловік застосовував і фізичну силу. Це негативно відобразилось на емоційному стані жінки, вона почувалась невпевнено та боялась за власну безпеку.

Попри накладені адміністративні стягнення, кривдник продовжував чинити протиправні дії.

Поліцейські Менського відділення поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за статтею 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство).

Санкція статті передбачає покарання від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин громадських робіт, арешт на строк до шести місяців, до п’яти років обмеження волі або позбавлення волі до двох років.

Поліція закликає громадян: ви потерпаєте від домашнього насильства або стали його свідком – обов’язково звертайтеся до поліції.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини