Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 08:33:42

Новгород - Сіверська центральна міська лікарня отримала сучасний апарат для надання якісної допомоги жіночому населенню громади

29.11.2024   14:52Агенцiя

Завдяки отриманому міні-гранту від Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я» Новгород-Сіверська центральна міська лікарня отримала сучасний радіохірургічний апарат Surtron, який застосовується для усунення доброякісних новоутворень та інших патологічних змін на шийці матки.

Зазначений апарат призначений для діатермокоагулягії, а також для точної монополярної та біполярної хірургії. Він дає змогу поліпшити мініінвазивне хірургічне лікування шляхом резекції, пароутворення і коагуляції.

Завдяки різноманітному вибору функцій є можливість виконувати чисте різання, коагуляційне різання з різними модуляціями номінальних значень, поверхневу коагуляцію, глибоку коагуляцію, коагуляцію з відсутністю карбонізації і, за наявності спеціального адаптера, біполярне різання та біполярну коагуляцію.

«Перевагами апарату є мінімальна травматичність та висока ефективність. Радіохвильове лікування не пошкоджує навколишні тканини, що дозволяє зберегти здорову тканину шийки матки. Метод дозволяє точно видалити патологічну тканину з мінімальним ризиком рецидивів, – говорить генеральна директорка Новгород-Сіверської центральної міської лікарні Оксана Черненко. – Також варто відзначити швидке відновлення пацієнтки та відсутність рубцювання. Після процедури жінка може повернутися до звичного способу життя вже через кілька днів, а сама процедура не залишає грубих рубців, що особливо важливо для жінок, які планують вагітність».

До-речі, це вже не перший виграний міні-грант зазначеним медичним закладом від благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я», за що адміністрація та персонал лікарні, а також мешканці прикордонного району, дуже вдячні благодійникам.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини