В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» чернігівські поліцейські організували пізнавальні заходи для школярів
Поліцейські ювенальної превенції Чернігівського райуправління поліції за підтримки благодійників провели для учнів Халявинського ліцею Новобілоуської громади комплексний захід, поєднавши роз’яснювальну роботу з протидії різним видам насильства та показову програму з ознайомлення дітей з особливостями поліцейської професії.
Майданчиком для обговорення основних питань зустрічі поліцейських з ліцеїстами став простір «Бережи мене», наданий громадською організацією «Асоціація демократичного розвитку». Тут ювенальна поліцейська Наталія Горох та співробітниця сектору протидії домашньому насильству Олена Остапець детально розповіли дітям про те, які існують види насильства.

Особливу увагу ліцеїстів поліцейські звернули на те, як важливо не замовчувати факти насильства. Мовчання потерпілого заохочує кривдника продовжувати свої насильницькі дії, тож важливо вчасно його зупинити, звернувшись по допомогу до поліції чи педагогів, – наголосили поліцейські.

Після завершення змістовної бесіди з юними гостями попрацювали фахівці «Асоціації демократичного розвитку». Вони провели для хлопців та дівчат майстер-клас по арт-терапії та ліплення з повітряного пластиліну. За допомогою цих практик спеціалісти громадської організації навчали дітей долати негативні емоції, знаходити шляхи розв’язання різноманітних проблемних та конфліктних ситуацій.

Також учні Халявинського ліцею мали нагоду докладно ознайомитися з особливостями професії поліцейського кінолога. Співробітник кінологічного центру поліції Чернігівщини розповів дітям про принципи відбору і навчання службових собак, їх спеціалізацію та застосування у повсякденній поліцейській діяльності. Свою розповідь кінолог підкріпив демонстрацією рівня навченості свого службового собаки, який виконав серію команд із загального курсу дресирування та успішно відшукав декілька спеціально захованих речей.

Ліцеїсти були в захваті від зустрічі та щиро подякували поліцейським і громадським активістам за отримані позитивні емоції.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.