Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 05:04:31

У Чернігові засудили жінку, яка в інтернеті повідомляла про розміщення працівників ТЦК та СП

21.11.2024   12:12Агенцiя

У Чернігові винесли вирок жінці, яка повідомляла у Telegram-каналі про розміщення працівників територіального центру комплектування та соціальної підтримки у місті.

Таке рішення 14 листопада ухвалив Деснянський районний суд, яке опублікували в судовому реєстрі.

Станом на 29 серпня 2024 року у спільноті було 30 434 учасників.

    "Призначення спільноти — інформування жителів міста Чернігів про дислокацію та переміщення військовослужбовців ТЦК та СП по місту, які оповіщують про хід мобілізаційних заходів, з тим, щоб уникнути вручення повісток та подальшої мобілізації", — йдеться у повідомленні.

У вироку суду вказано, що жінка написала повідомлення, далі цитуємо: "На ЗАЗі (мікрорайон Чернігова, — ред.) стоять п'ять жирних зелених рил і один чорний".

    "Написавши повідомлення у Telegram-спільноті про місце проведення мобілізаційних заходів працівниками ТЦК та СП, жінка втрутилася в його законну діяльність та створила перешкоди в діяльності ЗСУ, що призвело до суспільно-небезпечних наслідків у вигляді нездійснення в повному обсязі у визначені терміни мобілізаційних заходів".

У реєстрі судових рішень вказано, що жінка раніше не була судима. Вона уродженка села Костючки, що у Корюківському районі. Працює медсестрою у КНП "Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня".

На судовому засіданні жінка свою вину визнала. 13 листопада 2024 року прокурор та обвинувачена уклали угоду про визнання винуватості.

Жінку засудили за ч.1 ст. 114-1 КК України (Перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань в особливий період). Її позбавили волі на п'ять років та звільнили від відбування покарання з іспитовим строком два роки.

Тепер засуджена має виконувати такі обов`язки:

    періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.
    повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

На вирок може бути подана апеляційна скарга протягом 30 днів з дня його проголошення.

Суспільне Чернігів

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).