Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 12:38:19

За позовом прокурора судом повернуто до державної власності нежитлове приміщення закладу освіти

14.11.2024   09:37Агенцiя

Ювенальними прокурорами доведено в суді правову позицію щодо незаконності передачі в оренду приміщення професійного ліцею площею 214 м2, яке в порушення вимог Закону України «Про освіту» передано фізичній особі підприємцю та впродовж тривалого часу використовувалося ним для здійснення торгівлі непродовольчими товарами зі складу.

Прокурором встановлено, що підставою орендних відносин була комерційна діяльність орендаря, спрямована виключно на отримання прибутку та нжодним чином не пов’язана із забезпеченням освітнього процесу чи обслуговуванням його учасників, що є імперативними приписами законодавства відносно майна освітнього призначення.

Суд апеляційної інстанції позовні вимоги обласної прокуратури визнав обґрунтованими, договір оренди майна освітнього призначення – недійсним, а орендаря зобов’язав звільнити та повернути закладу освіти приміщення площею 214 м2, вартістю 4,8 млн грн.

Вказане рішення набрало законної сили, у зв’язку з чим прокуратура невідкладно вживатиме заходи щодо його реального виконання.

Робота органів прокуратури області на даному напрямі є системною, а захист майнових державних інтересів – постійним. За кожним виявленим фактом порушень вживаються заходи прокурорського реагування. Лише з початку цього року до суду пред’явлено 6 позовів про повернення майна освітнього призначення площею 623 м2, вартістю понад 12 млн грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини