Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 11:50:16

У «Творчі майстерні» психологи поліції Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи з дітьми загиблих і поранених побратимів

01.11.2024   10:46Агенцiя

В гості до психологів обласної поліції знову завітали маленькі відвідувачі, які потребують психологічної підтримки. Психологи провели з ними арт-терапевтичний захід з виготовлення тематичних ляльок.

Турбота, піклування і душевне тепло – це те, чого потребує кожна дитина. На жаль, війна затьмарює безтурботне дитинство нашої малечі. Однак поліцейські психологи продовжують роботу в напрямку арт-терапії: у главку поліції Чернігівщини діє «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які втратили батьків, на собі відчули всі страхи бойових дій та потребують психологічної підтримки.
У «Творчій майстерні» щоразу панує особлива атмосфера – затишку, добра та підтримки.

За словами начальника відділу психологічного забезпечення поліції області Оксани Полегешко, у дітей під час творчості зменшується напруга та тривожність, вивільнюються страхи та внутрішні конфлікти.
Творчі заходи проходять за підтримки профспілки поліції Чернігівщини.
Під час зустрічі поліцейські психологи разом з дітьми виготовляли іграшки та пригощалися смаколиками. Найголовніше завдання вдалося виповнити – малеча залишилася задоволеною!

Нагадуємо, що відповідні заходи відбуваються в межах реалізації Всеукраїнської програми «Ти як?», спрямованої на підтримку ментального здоров’я, яку започаткувала Перша Леді України Олена Зеленська.


Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини