За допомогою 12 од. сіток браконьєр з Чернігівщини незаконно наловив риби на понад 670 тис.грн
29 жовтня 2024 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На озері поблизу с. Глузди Куликівської громади виявлено браконьєра, який виловлював рибу за допомогою 12 од. заборонених знарядь лову – сіток поріжних та простої. В протизаконний спосіб порушник добув 347 екз. риби, загальною вагою 47 кг: карась сріблястий – 107 екз., плітка звичайна – 124 екз., щука звичайна – 44 екз., плоскирка – 35 екз., окунь звичайний – 30 екз., лящ – 4 екз. та білизна – 3 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 676 838 грн. Порушником виявився житель с. Лосинівка Ніжинського району.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.
На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Куликівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. У правопорушника вилучені заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси.
Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).
https://chng.darg.gov.ua/_za_dopomogoju_12_od_sitok_0_0_0_2432_1.html
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression