«Захистити дітей». У Чернігові стартує загальноукраїнський психологічний тренінг для батьків
У Чернігові стартує серія психологічних онлайн-тренінгів для батьків — їх навчатимуть правил та секретів спілкування з дітьми, розуміння власної дитини та порозуміння своїх емоцій та емоцій дитини. Курс складатиметься з пʼяти щотижневих занять.
Про це повідомляють організатори — освітньо-культурний та волонтерський Гончаренко центр. За словами директорки проєкту Вікторії Захарової, у часи війни підтримка психологічного стану дітей дуже важлива — стрес, невизначеність, подеколи вимушений переїзд залишають слід у дитячій психіці.
«У час війни діти стикаються з численними викликами, які можуть серйозно відобразитися на їхньому психічному здоров’ї. Постійне почуття тривоги, стрес та невизначеність, іноді вимушений переїзд, втрата близьких — все це однозначно залишає слід у вразливій дитячій психіці. Кожна дитина переживає ці події по-різному — але підтримка потрібна усім. Головну роль у цьому відіграють батьки — тому так важливо навчити їх підтримувати дитину та надати інструменти, які допоможуть стабілізувати психічний стан у кризовій ситуації», — діляться організатори.
Програма тренінгу включатиме заняття із психологами, які охоплюватимуть такі теми:
як захистити своє психічне здоров'я та здоров'я своєї дитини;
чи можна змінити темперамент дитини;
що, на вашу думку, об'єднує успішних людей;
як правильно обрати професію за темпераментом.
Онлайн-курс триватиме пʼять тижнів: це будуть щотижневі заняття по одній годині. Старт навчання у листопаді, а для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.
Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.