Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 19:18:53

Простір соціальної адаптації відкрився у Мені та активно працює

23.10.2024   12:35Агенцiя

У рамках впровадження проєкту «Експертна підтримка місцевої влади в організації відповідних соціальних послуг та створенні ефективної системи соціальної адаптації вразливих груп дорослого населення, включаючи ВПО та осіб, які постраждали від війни» за посередництва ГО «Ліга соціальних працівників України» в Менській громаді відкрився та активно працює

Простір соціальної адаптації, який розташований у приміщенні комунальної установи «Менський територіальний центр надання соціальних послуг» Менської міської ради та знаходиться за адресою м. Мена, вул. Титаренка Сергія, 7, тел. 2-36-89.

Отримана техніка, нові меблі та обладнання, просторе приміщення дають змогу проводити групові заняття чи зустрічі з відвідувачами на якісно новому рівні. Також фахівець із соціальної роботи проводить індивідуальну роботу з відвідувачем в окремій кімнаті, що сприяє створенню атмосфери більшої довіри.


Простір соціальної адаптації працює з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години, перерва з 13 до 14 години. Заходи у Просторі соціальної адаптації проводяться згідно з планом роботи Простору, який публікується раз на тиждень на сайті Менської міської ради та сторінці комунальної установи у соціальній мережі "Фейсбук".

Щопонеділка у Просторі проводяться заняття з комп’ютерної грамотності для вразливих категорій населення та щочетверга відбуваються заходи з арттерапії, в інші дні проводиться індивідуальна робота.

 

Більш детальна інформація на сайті громади: https://mena.cg.gov.ua/index.php?id=504565&tp=page
 

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини