Вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойову частину ворожої крилатої ракети, яка не здетонувала
Після однієї з нещодавніх повітряних атак на Чернігівщині виявили у сільськогосподарських угіддях частково зруйновану ворожу ракету. Її бойова частина не здетонувала, тож поліцейські управління вибухотехнічної служби ГУНП в Чернігівській області прибули на місце події.
Оглянувши виявлений небезпечний предмет, вибухотехніки дійшли висновку, що це частина авіаційної крилатої ракети класу «повітря-поверхня».
Враховуючи небезпеку переміщення ворожого пристрою, поліцейські знищили його бойову частину на місці шляхом підриву накладним зарядом із застосуванням штатних вибухових речовин.
![]()
Поліція нагадує, що самостійно переміщувати чи торкатися залишків ракет та нерозірваних боєприпасів категорично заборонено. У разі їх виявлення необхідно відразу звертатися до поліції або до рятувальників.
Відділ комунікаціїполіції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.