Збільшився мінімальний розмір допомоги по безробіттю
Мінімальний розмір допомоги по безробіттю зріс до 3600 грн для більшості категорій населення. Це рішення зафіксовано Постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 19.09.2024 № 74. Нові правила вже діють з 1 жовтня.
Нововведення стосується українців:
які мають менше 7 місяців страхового стажу протягом року до дати набуття статусу безробітного та отримували до підвищення допомогу по безробіттю в розмірі 1500 грн;
які до дати реєстрації в службі зайнятості офіційно працювали не менше 7 місяців та отримували допомогу в розмірі 2 500 грн;
з числа внутрішньо переміщених осіб, які не мають підтверджуючих документів про страховий стаж, та отримували до підвищення допомогу в розмірі 2 500 гривень.
Мінімальний розмір допомоги по безробіттю залишився незмінним — 1 500 грн - для молоді до 35 років, яка не має страхового стажу, а також для осіб звільнених за окремими статтями трудового законодавства (за систематичне невиконання обов’язків без поважних причин, прогул, крадіжки за місцем роботи тощо).
Нагадуємо:
Під час дії воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку — 360 календарних днів.
Пресслужба Чернігівського обласного центру зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.