Оголошено конкурс короткометражних фільмів для української молоді з призовим фондом у 5 тисяч доларів
Конкурс короткого метру від британської організації: переможці отримають грошову винагороду у розмірі однієї тисячі доларів, а їхні роботи будуть представленні мільйонам глядачів у всьому світі
З 20 вересня по 31 жовтня українська молодь має унікальну можливість взяти участь у конкурсі короткого метру від британської організації DO NOT LOOK AWAY.
Щоб долучитися до конкурсу, необхідно мати велике бажання розповісти свою історію про життя в країні під час повномасштабного вторгнення. Однак, щоб полегшити завдання конкурсантам, організатори пропонують зосередитись на 5 наступних темах:
1.Герої серед нас. Показати українців, які власною працею роблять позитивні зміни вже сьогодні. Це може бути вчитель, медик, госпітальєр, волонтер. Будь-хто, хто працює заради країни та суспільства. У фільмі слід підкреслити стійкість та солідарність, що і визначає сучасну Україну.
2.Уроки надії. Основна ідея - освіта під час війни. Показати досвід шкіл та університетів, де навчаються українські майбутні лідери, підкреслити інноваційні методи навчання, які застосовуються під час повномасштабного вторгнення, та відіграють важливу роль у становлені нації.
3.Сила попри біль. Поділіться особистими історіями окремих людей, які подолали величезні виклики. Військових, внутрішньо переміщених осіб чи зусилля, які доклали до відбудови зруйнованих громад. Захопіть світ силою та рішучістю українців.
4.Глобальна допомога. Висвітлити роботу місцевих та міжнародних волонтерів, які допомагають Україні в боротьбі за незалежність. У цих фільмах варто підкреслити глобальну солідарність світової спільноти та її внесок у майбутнє України.
5.Об’єднані спортом. Фільми мають показати амбіції та наполегливість українських спортсменів
“У DNLA наша місія - показати світові стійкість та силу духу українського народу через потужні історії, що надихають діяти. Конкурс короткого метру від DNLA - це унікальна можливість для будь-якого українця продемонструвати свою креативність та пристрасть за допомогою простого смартфона. Участь у конкурсі - це не лише просування неймовірних людей України, але й допомога нам в передачі цього повідомлення міжнародній аудиторії. Разом ми можемо показати світу, за що стоїть Україна - надію, рішучість і свободу.”, - Вінсент Гіллінгем, Голова DNLA
Вимоги до відео: необроблені кадри, без музичного оформлення, тривалістю 1-5 хвилин, які захоплюють своєю історією. Відео для соціальних мереж, знятіу форматі селфі або із залученням до зйомки друзів.
Ці невеликі фільми мають надихати аудиторію в усьому світі через чутливий контент та динамічний відео ряд.
Призовий фонд складає 5 тисяч доларів, по тисячі переможцю у кожній категорії. Крім того, кращі фільми кожної з 5 категорій будуть професійно змонтовані лондонською кіностудією та транслюватимуться по всьому світу.
Надсилати відзняті матеріали необхідно надсилати на сайт - https://dnla.world/uk/competition/.
Переможців обиратиме конкурсна комісія від DO NOT LOOK AWAY, результати Конкурсу будуть оголошені наприкінці листопада 2024 року.
Якщо у вас виникнуть питання щодо правил участі в Конкурсі, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому сайті, і ми з вами зв'яжемося.
Деталі можна знайти на сайті: dnla.world.
Останні новини Чернігівщини
Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39
На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.
Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08
Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.
Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37
Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.
У Ніжинській громаді підбили підсумки конкурсу «Школа Фондів громад» 13:15
Для Ніжинської громади важливо підтримувати ініціативи, що сприяють розвитку освіти, формуванню навичок безпеки, зміцненню ментального здоров’я та згуртованості жителів.
Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10
Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.