Юнака, який обвинувачується у вбивстві чоловіка на Масанах у Чернігові, взято під варту
За клопотанням ювенальних прокурорів Чернігівської обласної прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою юнаку, який обвинувачується в умисному вбивстві, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, замаху на вбивство двох осіб та грабежу (п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 15, п. 1, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 186 КК України).
Нагадуємо, що у жовтні 2021 року четверо хлопців, троє з яких неповнолітні, на території мікрорайону Масани в місті Чернігові вбили 31-річного місцевого жителя шляхом побиття та заподіяли тілесні ушкодження його 33-річному товаришу.
З березня 2022 року один з неповнолітніх переховувався за кордоном, у зв’язку з чим був оголошений у міжнародний розшук. У жовтні 2024 року компетентними органами Федеративної республіки Німеччина здійснено екстрадицію обвинуваченого в Україну для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності.
Захисник обвинуваченого просив суд обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Проте за наслідками судового засідання суд задовольнив клопотання прокурора у повному обсязі.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.