Редакторка Сновської газети Олена Компанець представила землякам свою поезію
Нещодавно, у Всеукраїнський день бібліотек, у Сновській публічній бібліотеці вітали з професійним святом бібліотекарів. А редактора газети «Промінь», члена НСЖУ Олену Компанець – з виходом другої збірки її поезії «У вишиванці – наче крила маю».
Її життєві вірші просякнуті патріотизмом, любов’ю до України та рідного краю, сповнені тонкої жіночої лірики. Вони спонукають до роздумів та співпереживань, викликають щирі непідробні емоції у кожного, хто їх читає.

Привітав авторку з виходом у світ книги міський голова Олександр Медведьов і побажав, щоб її поезія знайшла відгук у серцях читачів, адже саме ці відгуки надихають творити далі
На презентацію книги зібралися найкращі друзі поетеси, поціновувачі її таланту, колектив публічної бібліотеки, а також матері загиблих Героїв Вадима Сергійка та Артема Нагайченка. Ніна Нагайченко читала власні вірші, які пронизані болем втрати, торкнулися кожного серця і зворушили присутніх до сліз, адже війна – це нестихаючий біль кожного українця.

Музичний подарунок для пані Олени підготували аматори Сновського будинку культури. А директорка Сновського вищого професійного училища лісового господарства Лариса Дубина декламувала авторський вірш, який викликав захоплення її талантом.

На завершення зустрічі Олена Компанець подякувала кожному, хто завітав на презентацію книги. Також висловила вдячність всім, хто допоміг видати збірку: головному редактору видавничого дому «Букрек» Миколі Максимцю та Ніні Мокросноп.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.