Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі
17 жовтня близько 17:30 до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу Ніжина.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Ніжинського райуправління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції, рятувальники ДСНС.
Поліцейські встановили, що 55-річний водій автомобіля «Nissan Primera», рухаючись автодорогою «Кіпті-Глухів-Бачівськ» від села Лісове в напрямку села Мала Кошелівка, не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожної обстановки, внаслідок чого не впорався з керуванням та виїхав у кювет, де зіткнувся з придорожнім деревом.
Внаслідок ДТП водій автомобіля від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці події. Пасажирка легковика, 1981 року народження, зазнала травм та була госпіталіована до лікарні.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).
Поліція звертається до свідків ДТП - якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати за номером (097) 869-71-31 або 102.
![]()
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.