Поліція Чернігівщини розслідує обставини ДТП, у якій загинула родина з малолітніми дітьми
Вчора близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про смертельну ДТП в Ніжинському районі.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група, слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції, співробітники ДСНС.
Поліцейські встановили, що водій легкового автомобіля 1995 р.н. рухався в напрямку с. Кіпті, здійснив зіткнення з задньою частиною автомобіля «КамАЗ» під керуванням чернігівця. Внаслідок зіткнення загинули водій легковика, його дружина 1995 р.н. та двоє дітей (2016 р.н. та 2024 р.н).
Слідчий поліції розслідує обставини ДТП у рамках провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть кількох осіб), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
![]()
Досудове розслідування триває.
Якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати на лінію «102».
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.