Вихопив з рук 9-річного хлопчика телефон та втік: у Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника
Оперативники Чернігівського райуправління поліції протягом доби встановили особу та розшукали зловмисника, який на вулиці вихопив з рук дитини мобільний телефон. Фігуранта поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Повідомлення про скоєний у Чернігові грабіж надійшло до поліції вдень 14 жовтня. За словами заявниці, незнайомий чоловік вихопив з рук її 9-річного сина мобільний телефон та пішов у невідомому напрямку. Хлопчик саме повертався зі школи додому.
![]()
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції.
Поліцейські опитали свідків і очевидців злочину та провели низку розшукових заходів. У підсумку цієї роботи, оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили, що до злочину причетний 19-річний місцевий мешканець.
Поліцейські затримали грабіжника та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчий Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). Зловмиснику загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression