Ошукав літню чернігівку на 60 тисяч гривень за схемою «ваш родич у біді»: поліція затримала шахрая
Оперативники поліції Чернігівщини встановили особу зловмисника, який обманом заволодів заощадженнями пенсіонерки під фальшивим приводом порятунку її родички, нібито постраждалої в ДТП. Наразі афериста затримано.
Повідомлення про злочин чернігівська поліція отримала удень 2 жовтня від сина потерпілої пенсіонерки.
За словами заявника, до 84-річної матері на домашній телефон надійшов дзвінок нібито від троюрідної сестри, яка мешкає неподалік. Жінка сказала потерпілій, що потрапила в ДТП і серйозно травмувалася, тож терміново потребує коштів на лікування. Пенсіонерка погодилася допомогти уявній «родичці».
Щонайбільше за 15 хвилин після розмови, додому до потерпілої вже прибув невідомий чоловік. Пенсіонерка віддала йому заощадження – понад 50 тисяч гривень та 100 доларів, і незнайомець негайно пішов.
Про цю подію жінка розповіла синові. Той відразу пересвідчився, що троюрідна сестра матері перебуває вдома у доброму здоров’ї, та звернувся до поліції.
Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління разом з колегами з управління карного розшуку та у взаємодії з фахівцями відділу кримінального аналізу обласної поліції впродовж кількох днів встановили особу зловмисника та весь його шлях з моменту вчинення злочину.
Наразі зловмисника затримано до ізолятора тимчасового тримання.
Чернігівські слідчі повідомили зловмиснику про підозру у злочині за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно).
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression