Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 15:16:24

У Чернігові готуються до старту опалювального сезону

08.10.2024   12:14Агенцiя

На загальноміській нараді, яка відбулася під головуванням в.о. міського голови Олександра Ломако, було розглянуто стан підготовки до опалювального сезону.

Відповідно до інформації з телеграм - сторінки Ломаки, всі необхідні роботи виконані згідно з графіками, а відповідні акти підписані. Також він відзначив, що теплові пункти міста забезпечені альтернативними джерелами енергії, що дозволить підвищити надійність теплопостачання в умовах нестабільних погодних умов.
Згідно з прогнозами погоди, вже з наступного тижня очікується похолодання. Тому, якщо погодні умови залишаться без змін, підключення централізованого опалення у Чернігові розпочнеться з вівторка, 15 жовтня.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини