На Чернігівщині поліцейські під ворожим обстрілом евакуювали з прикордоння вісьмох дітей та їхню матір
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції у взаємодії з місцевою владою забезпечили евакуацію з обстрілюваного прикордонного села 33-річної жінки з вісьмома дітьми віком від 5 місяців до 15 років. Під час їхнього виїзду ворог вкотре обстріляв село. На щастя, ніхто не постраждав.
Багатодітна мати звернулася до поліцейських з проханням про допомогу в евакуації після тривалих вагань. Останньою краплею для неї став попередній ворожий обстріл їхнього прикордонного села. Галина остаточно зрозуміла, що відкладати виїзд у безпечне місце неможливо:
- Наше життя останнім часом важко описати словами. Постійні ворожі обстріли стали нашою реальністю. Ми не можемо спати спокійно, не знаємо, чи прокинемося вранці. Під час чергового російського обстрілу наш будинок зазнав пошкоджень, а нашого коня вбило уламками. Через таку ситуацію я відразу звернулася по допомогу до поліцейських та пояснила їм, що не можу залишити дітей у такій небезпеці. Ми потребуємо евакуації в більш безпечне місце, де зможемо знайти спокій і стабільність. Дякую поліцейським і місцевій владі, що відразу відгукнулися і допомогли!
![]()
Щойно жінка звернулася з проханням про евакуацію, на її заклик оперативно відреагували керівник районного відділу поліції Ігор Богдан, його заступник з превентивної діяльності Микола Шумило та поліцейський офіцер Новгород-Сіверської громади Віктор Сузік.
Завдяки тісній та злагодженій співпраці з Новгород-Сіверською міською радою, поліцейські швидко організували транспорт для перевезення, допомогли завантажити речі та розмістили родину разом з їхніми домашніми улюбленцями у службових автівках.
Щойно евакуаційна колона рушила в бік виїзду з села, російські терористи знову нанесли удар по населеному пункту. На щастя, це не завадило евакуйованій родині та її рятівникам виїхати неушкодженими.
Поліція Чернігівщини вкотре звертається до мешканців прикордоння з країною-агресором: подбайте про безпеку і власну, і своїх рідних. Поліцейські в будь-який час готові допомогти виїхати у безпечніше місце кожному, хто цього потребує.
Шановні громадяни! Якщо ви бажаєте евакуюватися, ви можете звернутися за телефоном 099-200-17-98, або на лінію 102.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.