Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 07:27:19

На прикордонні Чернігівщини росіяни продовжують обстрілювати мирних мешканців: поліція документує наслідки

26.09.2024   13:00Агенцiя

Минулої доби російська армія вкотре здійснила атаку на мирне населення в Новгород-Сіверському районі.

Окупанти атакували з дрона цивільного чоловіка, який трактором з причепами перевозив сіно. Місцевий 50-річний чоловік дивом вцілів, однак вибухом знищено трактор та причіпи з сіном.
Також внаслідок обстрілів населених пунктів прикордоння пошкоджено будинки та господарські споруди. Люди не постраждали.
Поліція Новгород-Сіверського району документує наслідки ворожих атак. Відомості про подію будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).



Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини